Kochani,
dziekuje za te 5 komentarzy pod ostatnia notka,bardzo mnie ucieszyly.
Ja mam w tym tygodniu duzo nauki,lecz w przyszlym sa ferie i objeciuje dodac jakies ciekwae posty,moze wam sie cos spodoba.
Ja mam dla was jeszcze pare zdjec z jeziora z przed 2 tygodni.Jeziori to znajduje sie na granicy niemiec i szwajcarii.Bylam tam Z moim clopakiem,jego kuzynka i jego ojcem.Odwiedzilismy dobrego kolege od nas.
Bylo cudownie i mam nadzieje ze jeszcze sie kiedystam zabiore ! :)
Ten koles na zdjeciach to moj Facet,moj kochany <3
Na sobie mialam :
Sukienka : New Yorker
Buty : H&M
Rajstopy,Szal: Kik
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie :)
Chocobeyu.
Chocobeyu.She and her life. She is sick about a fashion.You too? Comment this blog and show your opinion.
wtorek, 22 maja 2012
sobota, 19 maja 2012
My Birthday.
Hallo Kochani !
Jak juz wspominalam mialam urodziny.Mam 17 lat.Ale to szybko leci.Czuje sie juz jakos star,sama nie wiem dlaczego.Ale musze przyznac ze mialam udane urodziny.Moj skarbus byl przy mnie caly czas.Dostalam ladne prezenty a w tym :
Zestaw kosmetykow do twarzy
2 torebki
40 Euro na zakupy w H&M
Moja kolezanka z klasy Lea,upikla mi rozowe ciasto *.* Bylam w siodmym niebie.Swietowac nie swietowalam Bog wie jak bo w przyszlym roku bede miala 18 lat,wtedy musi byc impreza.
A teraz sesyjka z ...
Sprobojcie zgadnac kto to :)
Spodnie : H&M
Top : Tally Weijl
Buty : H&M
Torebka : Kik
Kurteczka. Poprzednia notka.

Jak juz wspominalam mialam urodziny.Mam 17 lat.Ale to szybko leci.Czuje sie juz jakos star,sama nie wiem dlaczego.Ale musze przyznac ze mialam udane urodziny.Moj skarbus byl przy mnie caly czas.Dostalam ladne prezenty a w tym :
Zestaw kosmetykow do twarzy
2 torebki
40 Euro na zakupy w H&M
Moja kolezanka z klasy Lea,upikla mi rozowe ciasto *.* Bylam w siodmym niebie.Swietowac nie swietowalam Bog wie jak bo w przyszlym roku bede miala 18 lat,wtedy musi byc impreza.
A teraz sesyjka z ...
Sprobojcie zgadnac kto to :)
Spodnie : H&M
Top : Tally Weijl
Buty : H&M
Torebka : Kik
Kurteczka. Poprzednia notka.
czwartek, 26 kwietnia 2012
Rock my heart.
Hej kochani.
Znowu was zaniedbalam.Wiem wiem.Lecz mialam ostatnio duzo na glowie,jak i duzo problemow w moim zyciu osobistym.Stracilam kogos,kogo lubialam i cenilam.Brakuje mi go.Ludzie zauwazaja brak innego czlowieka dopiero wtedy jezeli go straca,dlaczego? Dlaczego musialo tak byc?
...
W tym tygodniu pisalam 2 prace,Angielski i matma.W przyszlym tygodniu znowu.Harowka,ale za 2 tygodnie znowu ferie,dlugie 2 tygodnie,a w tym jade na tydzien do hiszpanii z moim kochanym.Jeszcze nie wiem jak spedze reszte ferii,ale wiem ze musze zaczac pisac podanie o praktyke.Chce zrobic ja na Policjii,jezeli wypadnie to koncem maja,jezeli nie to juz na wakacjach.Tak,chce zostac policjantkom.Chce <3
Za 11 dni mam urodziny,ciesze sie,choc wolalabym na zawsze zostac 16.To wspanialy wiek,takze dziewczyny,eyyyy ,nie narzekajcie ;)
A teraz przed wami skromny Outfit.
Spodnie : Drive
Pumps : Decci
Bezowa bluzka : H&M
Czerwona kurtka : - wymiana z ciocia.
Czarna Kurtka :S&R Song Rain
Naszyjnik : Colloseum
Pasek : Pimkie
Czerwona Torebeczka : New Yorker
Bransoletka : H&M
Na zdjeciach widac takze moja nowa fryzure.Podoba sie wam ?
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie do czytania i komentowania.
Wasza Chocobeyu.
Znowu was zaniedbalam.Wiem wiem.Lecz mialam ostatnio duzo na glowie,jak i duzo problemow w moim zyciu osobistym.Stracilam kogos,kogo lubialam i cenilam.Brakuje mi go.Ludzie zauwazaja brak innego czlowieka dopiero wtedy jezeli go straca,dlaczego? Dlaczego musialo tak byc?
...
W tym tygodniu pisalam 2 prace,Angielski i matma.W przyszlym tygodniu znowu.Harowka,ale za 2 tygodnie znowu ferie,dlugie 2 tygodnie,a w tym jade na tydzien do hiszpanii z moim kochanym.Jeszcze nie wiem jak spedze reszte ferii,ale wiem ze musze zaczac pisac podanie o praktyke.Chce zrobic ja na Policjii,jezeli wypadnie to koncem maja,jezeli nie to juz na wakacjach.Tak,chce zostac policjantkom.Chce <3
Za 11 dni mam urodziny,ciesze sie,choc wolalabym na zawsze zostac 16.To wspanialy wiek,takze dziewczyny,eyyyy ,nie narzekajcie ;)
A teraz przed wami skromny Outfit.
Spodnie : Drive
Pumps : Decci
Bezowa bluzka : H&M
Czerwona kurtka : - wymiana z ciocia.
Czarna Kurtka :S&R Song Rain
Naszyjnik : Colloseum
Pasek : Pimkie
Czerwona Torebeczka : New Yorker
Bransoletka : H&M
Na zdjeciach widac takze moja nowa fryzure.Podoba sie wam ?
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie do czytania i komentowania.
Wasza Chocobeyu.
poniedziałek, 2 kwietnia 2012
Pink shoes.
Hej kochani,wiem wiem,jest juz tak wczesnie rano,ja niestety musze jechac o godzinie 9 do miasta.Mam termin u lekarza.Mam jeszecze troche czasu,wiec tak jak obiecalam dodam moja stylizacjie z przed kilku dni,ciezko bylo namowic mame zeby mi dzjecia zrobila,ale w koncu mi sie udalo,posmialysmy przy tym :) A oto stylizacja.
Buty : zostaly zakupione na ebay
Kurteczka : New Yorker
T-Shirt : H&M
Spodnie : H&M
Pasek : Pimkie
Jak widzicie duza role graja tutaj buty,a propo,moje ulubione :) Jak bym jeszcze raz miala robic taka stylizacje to moze dodalabym jakas apaszke badz torebke.A wam ? Jak podoba sie ta stylizacja?
Kochani,teraz bede pisac czesciej,moze nawet codziennie,wiec cieszylabym sie,jak byscie mnie odwiedzali,potrzebuje troche motywacjii.Dziekuje.
chocobeyu.
Kurteczka : New Yorker
T-Shirt : H&M
Spodnie : H&M
Pasek : Pimkie
Jak widzicie duza role graja tutaj buty,a propo,moje ulubione :) Jak bym jeszcze raz miala robic taka stylizacje to moze dodalabym jakas apaszke badz torebke.A wam ? Jak podoba sie ta stylizacja?
Kochani,teraz bede pisac czesciej,moze nawet codziennie,wiec cieszylabym sie,jak byscie mnie odwiedzali,potrzebuje troche motywacjii.Dziekuje.
chocobeyu.
niedziela, 1 kwietnia 2012
2 Weeks only for me.
Hello Kochani !
Chocobeyu nie miala ostatnio duzo czasu,musialam sie naprawde duzo uczyc.Robilam w szkole duzo prezentacjii itp.Ale teraz mam znowu 2 tygodnie ferii,ktore wykorzystam tylko i wylacznie dla mnie,chce odpoczac i sie soba w koncu zajac.Moim planem jest w koncu zapuszczenie paznokci,opalenie sie i chcialabym schudnac 3 kilo,a zeby to osiagnac chce chodzic kazdego wieczoru biegac.Mam nadzieje ze nie bede zbyt leniwa.Zaraz zrobie sobie smaczne sniadanko na rozpoczecie dnia i pyszna kawe.Pozniej musze moja Naomi wykapac,ma strasne koltony.
A teraz mam dla was zdjecia paru kosmetykow ktore ostatnio nieustannie uzywam.
Chocobeyu nie miala ostatnio duzo czasu,musialam sie naprawde duzo uczyc.Robilam w szkole duzo prezentacjii itp.Ale teraz mam znowu 2 tygodnie ferii,ktore wykorzystam tylko i wylacznie dla mnie,chce odpoczac i sie soba w koncu zajac.Moim planem jest w koncu zapuszczenie paznokci,opalenie sie i chcialabym schudnac 3 kilo,a zeby to osiagnac chce chodzic kazdego wieczoru biegac.Mam nadzieje ze nie bede zbyt leniwa.Zaraz zrobie sobie smaczne sniadanko na rozpoczecie dnia i pyszna kawe.Pozniej musze moja Naomi wykapac,ma strasne koltony.
A teraz mam dla was zdjecia paru kosmetykow ktore ostatnio nieustannie uzywam.
1.Krem matujacy skore twarzy,firmy essence.Nadaje skorze jedwabnosc.
2.Tonacja do twarzy,firmy Balea,co prawda taniej firmy kosmetykow,ale za to bardzo dobrej.
3.Podklad firmy essence.Uwazam ze nie jest zly,choc moj ulubiony to ten z Manhattan.
4.Tusz do rzes,firmy essence. Jest naprawde swietny.Wydluza rzesy do 100 % . Polecam !
A teraz 2 cudenka,ktore pomagaja mi w zachowaniu delikatnej opalenizny i gladkosci skory ciala.
1.Tluste mleczko do ciala. Jest naprawde swietne,jestem bardzo zadowolona,Natluszcza skore,co sprawia ze jest nawilzona i jedwabista. Polecam !
2.Samoopalalujacy Bodylotion.Nadaje lekka opalenizny i sloneczny blask.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz dla odmiany jeszcze moj kochany zegarek,ktory dostalam od mamy,oraz kolczyki.
![]() | ||||||
| Kocham ten zegarek,za kolor ! Wspanialy gleboki roz. |
Kolczyki tez nie sa zle,ladnie sie prezentuja,szczegolnie przy moich jasnych wlosach .
Bede sie cieszyc,jezeli wyrazicie opinie co do notki,i do rzeczy w ktorej w niej zareprezentowalam.
Pozdrawiam goraca,Chocobeyu.
czwartek, 23 lutego 2012
Party Time
Hey wszystkim.
Ojj jaka mizerna pogoda.Na dworze zimno i szaro.Ja siedze w domu,mam ten tydzien ferie.Mam ochote wybrac sie na jakas impreze i tanczyc do bialego rana.Moze w piatek,a moze w sobote.
Nie chche mi sie wracac do szkoly,a najbardziej z tego powodu ze musze zrobic referat z fizyki.Tragedia.
Musze korzystac z tych paru dni co mi jeszcze zostalo.Dzisiaj pewnie pojade odebrac mojego skarba z pracy,a pozniej pojdziemy razem na stok pojezdzic na snowboardzie.Juz sie ciesze,to sprawia mi taka frajde.A szczegolnie wieczorem,kiedy stok jest oswietlony.Sporty zimowe to ogolnie fajna sprawa.Na lyzwy moze jutro sie wybiore.Tez dawno na lodowisku nie bylam .A co jeszcze jest dego plusem to to ze mozna schudnac bez meczenia sie z dietami.
Ogolnie to wszystko u mnie w porzadku.Mam nadzieje ze u was tez.
A teraz mam dla was 3 pary butow,ktore sobie ostatnio kupilam :)
Ojj jaka mizerna pogoda.Na dworze zimno i szaro.Ja siedze w domu,mam ten tydzien ferie.Mam ochote wybrac sie na jakas impreze i tanczyc do bialego rana.Moze w piatek,a moze w sobote.
Nie chche mi sie wracac do szkoly,a najbardziej z tego powodu ze musze zrobic referat z fizyki.Tragedia.
Musze korzystac z tych paru dni co mi jeszcze zostalo.Dzisiaj pewnie pojade odebrac mojego skarba z pracy,a pozniej pojdziemy razem na stok pojezdzic na snowboardzie.Juz sie ciesze,to sprawia mi taka frajde.A szczegolnie wieczorem,kiedy stok jest oswietlony.Sporty zimowe to ogolnie fajna sprawa.Na lyzwy moze jutro sie wybiore.Tez dawno na lodowisku nie bylam .A co jeszcze jest dego plusem to to ze mozna schudnac bez meczenia sie z dietami.
Ogolnie to wszystko u mnie w porzadku.Mam nadzieje ze u was tez.
A teraz mam dla was 3 pary butow,ktore sobie ostatnio kupilam :)
Deichmann
Rowniez z Deichmanna.
A te z jakies sklepu w centrum.
Ktore wam sie NAJBARDZIEJ podobaja ? :)
Pierwsze sa bardzo wygodne,fajne na wyjscie na spacer,do szkoly albo na zakupy.
Drugie kupilam z mysla o nastepnej imprezie.
A trzecie np. do baru :)
Takze w buty sie dobrze zaoopatrzylam.
A jak juz wam o lyzwach pisalam to je wam pokaze.
Typowo dziewczece.
Ostatnio mam chorobe na ksiazki.Uwielbiam czystac,a sczegolnie przed snem.
Ze moja ostatnia ksiezke juz przeczytalam,moj skarb wiedzac o tym kupil mi nastepna :)
Oto ona :
"Das ABC der Liebe" opowiada o Kobiecie(Natalie) i mezczyznie( Tom)ktorzy znaja sie od czasow przedszkola.Ktoregos dnia chlopak Natalie postanawia ja porzucic.Tom,ktory interesuje sie Natalie ma pewien pomysl.Chce spedzic 26 Weekendow i zrobic 26 rzeczy z Natalie,i to wszystko w koleii alfabetycznej.
Ja juz zaczelam czytac,i powiem szczerze ze ksiazka ciekawie sie zaczyna,polecam.
Na koniec moj kochany kawalek :
Jak tego sluczam to wybucham energia.
I jeszcze fotka z walentynek. Oto bukiet ktory dostalam od mojego kochanego :)
Trzymajcie sie kochani,dziekuje za uwage i zapraszam na nastepna notke.
Wasza chocobeyu.
środa, 1 lutego 2012
Love me
Wiem wiem,dawno nie bylo nowego postu.Nie mialam na to poprostu czasu.Ale co mnie bardzo ale to bardzo ucieszylo i sprawilo ogromna radosc bylo 12 komentarzy pod ostatnia notka.To dalo mi naprawde sile do prowadzienia bloga.Dziekuje wam bardzo ! Obiecuje,ze was nie zawiode i bedziecie mieli tu po co zagladac.
..................................................................................................................................................................
Co do mnie-bardzo duzo sie ostatnio wydarzylo.Dobrego jak i mniej.W szkole wszystko w porzadku,mam duzo 4.Jezeli bede miala w jakims przedmiocie 6 to tylko na plastyce.Zobaczymy z reszta,w piatek dostajemy polroczne swiadectwa.
Zycie rodzinne tez w miare,mamcia bedzie musiala przejsc maly zabieg w nastepnym tygodniu,boi sie jak kot psa ale ja bede przy niej.
W pracy tez jak najlepiej,barzdo dobrze sobie radze,bylam juz 4 razy a w sobote bedzie 5.A 10 lutego wyplata :)
W przyjazni,leci.Myslalam ze gorzej byc nie moze ale odzyskalam moja kochana koteczke.Moja Bf <3
W milosci jest teraz naprawde wszystko skomplikowane.Momentami juz naprawde nie mam sily.Nie wiem wogole co mam robic.Co myslicie o tym,jak osoba ma 16 lat i jest w rocznym zwiazku?Czy to nie zbyt wczesnie,czy nie marnuje sie tej calej mlodosci ? No wlasnie.Musze nad tym wszystkim powaznie przemyslec.Mam tylko nadzieje ze przez to myslenie nie zwarjuje,bo wtedy to by bylo naprawde zle.
Chcialabym zrobic w tym miesiacu jakas zmiane dotyczaca mojego wygladu.Nie wiem czy zrobic cos z wlosami,czy moze jakis maly tatuaz,czy moze kolczyk.Ciezki wybor.
Ostatnio zastanawiam sie tez nad zrobieniem sesjii zdjeciowej i profesionalnego fotografa.Musialabym wtedy sobie cos gotowki zatrzymac,bo taka sesja nie jest tak tania.Ale jezeli juz ja zrobie,to mam juz pewny pomysl na to w co bym sie ubrac mogla.Narazie go wam nie zdradze,bo wolalabym zebyscie to na wlasne oczy widzieli.
Ojjj,jak ja sie na ten Weekend ciesze,mam takie doskonale plany :) Miejmy nazdieje,ze wszystko wypali,trzymajcie kciuki :)
..................................................................................................................................................................
Dzisiaj nie pochwale siie nowymi nabytkami,zdjecia znikly,nie moge ich nigdzie znalezc a na robienie nowych nie mam ochoty.Za to mam dla was skromne zdjatko.

Takie tam te zdjecia.Chcialabym nastepnym razem wstawic cos profesjonalnego.Zobaczymy.
Buty: Deichmann
Spodnie:Tally Weijl
Sweterek: Bazarek
A tego kawalka nie mozecie przegapic,dla fanow muzyki electro itp. Zapraszam do przesluchania !
Ja zmykam powolutko kochani.Trzymajcie sie,ja napisze nowa notke na czasie,moze tak na tym weekendzie :)
Pozdrawiam i do uslyszenia.
Wasza chocobeyu
Subskrybuj:
Posty (Atom)












